Pożyczki na dowód bez zaświadczeń o zarobkach przez internet

https://www.lime-kredyt.pl/

Lime-Kredyt jest serwisem online zajmującym się przyznaniem pożyczek dopasowanych do potrzeb oraz możliwości finansowych klientów. Został on stworzony przez ludzi z pasją, posiadających w branży ogromne doświadczenie, których łączy wspólny cel jakim jest oferowanie najwyższej jakości usług dla każdego klienta. Dzięki ścisłej i skoordynowaniem współpracy działów IT, finansów i marketingu Lime-Kredyt jest jednym z nowocześniejszych portali w branży.

Wybierz sprawdzone rozwiązania

Wybierz sprawdzone rozwiązania

Każda osoba, która pragnie zostać klientem naszego serwisu musi posiadać PESEL, telefon komórkowy oraz rachunek bankowy, To jedyne warunki jakie stawiamy przyszłym pożyczkobiorcom. Wypłata gotówki jest przekazywana w najbardziej dogodny dla klienta sposób, dzięki temu może on otrzymać swoją sumę w najszybszym dla siebie czasie. Za pomocą naszego serwisu można przelać pożyczone środki na rachunek bankowy wskazany przez klienta w dowolnym banku, konto PayPal lub jest przekazywany bezpośrednio na kartę kredytową banku działającego na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. Klienci, którzy zdecydują skorzystać z oferowanych przez nas programów lojalnościowych otrzymują atrakcyjną ofertę związaną z Rzeczywistą Roczną Stopą Procentową. Dodatkowo specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy ciekawy pakiet umożliwiający poprawę historii kredytowej.

Serwis Lime-Kredyt wyróżnia wysoki poziom zabezpieczenia oraz ochrony danych osobowych klientów. Dzięki temu korzystanie z naszego portalu online jest w pełni bezpieczne. Portal regularnie przechodzi audyt przeprowadzany pod kątem zgodności z międzynarodowymi systemami płatności Visa i Mastercard akredytowany przez konsultantów Trustwave Holdings Inc.