Pożyczki na dowód bez zaświadczeń o zarobkach przez internet

Uczciwe firmy pożyczkowe

Zaostrzenie przepisów związanych z przyznawaniem przez banki kredytów sprawił, że dynamicznie rozwija się rynek usług pozabankowych. Parabanki oraz inne instytucje oferują klientom szybkie pożyczki, chwilówki oraz produkty konsolidujące inne zobowiązania. Jednak dość luźne przepisy sprawiają, że jak grzyby po deszczu pojawiają się nieuczciwi gracze.

Jak pokazują badania rynku coraz więcej Polaków przekonuje się do korzystania z usług firm pożyczkowych. Jednak jak w każdym sektorze, również tutaj można wyróżnić instytucje działające uczciwie oraz te postępujące w nieetyczny sposób. Okazuje się jednak, że istnieją sposoby, które pozwalają wyróżnić pożyczkodawców działających fair od tych oszukujących klientów.

Współpraca z zaufanymi firmami to gwarancja zadowolenia

Współpraca z zaufanymi firmami to gwarancja zadowolenia

Uczciwe firmy otrzymują stosowne certyfikaty

Dobry firmy pożyczkowe działające na terenie naszego kraju, mogą pochwalić się certyfikatem Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy loan-magazine.pl. To wyróżnienie jest przyznawane firmom, które udzielają klientom wyczerpujących informacji dotyczących warunków udzielania zobowiązania. Oznacza to pełną informację odnośnie wysokości pożyczki, czasu trwania umowy oraz wszelkich dodatkowych kosztów związanych z zaciągnięciem zobowiązania. Istotny wpływ na przyznanie certyfikatu ma również sprawna komunikacja pomiędzy firmom a klientem, nie tylko w trakcie podpisywania umowy, ale też w trakcie jej trwania. Instytucja obdarowana certyfikatem musi również przestrzegać krótki acz rzeczowy Kodeks Odpowiedzialnego Pożyczania. Wybierając firmę pożyczkową warto zwrócić uwagę czy posiada widżety takich instytucji jak Konferencja Przedsiębiorców Finansowych (KPF) w Polsce, które otrzymują instytucje dbające o rozwój rynku.